דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי
​​

דגש על המטופל


אנו שמים את המטופלים בלב ליבן של הפעילויות שלנו במטרה לשפר את חייהם

כחברה עולמית מגוונת בתחום הבריאות, לסאנופי יש מגוון רחב של פתרונות מניעתיים וטיפוליים המתאימים לצרכים האינדיבידואלים של כל מטופל. הקשבה למטופלים שלנו משפיעה על החלטותינו ופעולותינו: אנו קשובים לצרכי המטופלים שלנו, לקוחותינו והצוות הרפואי שלנו בכדי להשכיל לדעת אילו ערכים ביכולתנו להוסיף לכל אחד מהם.
אנו תרים תמיד אחר פתרונות לא רק יעילים יותר לשיפור חיי האדם, אלא גם אחר טיפולים כלכליים יותר השווים לכל כיס. אנו נוקטים בגישה חדשנית אשר תאפשר גישה ברת-קיימא לתרופות שלנו לאנשים המתגוררים במדינות מתפתחות.
דרך אחת למימוש ההתחייבות שלנו היא על ידי יצירת שיתופי פעולה עם איגודי מטופלים, דבר המעניק לנו תובנות מעמיקות על צרכיהם וציפיותיהם תוך דיאלוג והחלפת ידע. אנו משתפים פעולה עם איגודי מטופלים בכדי להסב את תשומת ליבנו לנושאים רחבים יותר הקשורים למסעו של המטופל, כגון מניעה, מודעות ואסטרטגיות העתקה.
באמצעות הכרה בחשיבות הגבוהה של שירותי בריאות השמים את הדגש על המטופל, צרכי המטופלים שלנו נמצאים בליבן ובמרכזן של דיוניי פוליסת שירותי הבריאות, ללא כל קשר לאזור הטיפול שלהם או למיקומם הגאוגרפי.

אודות סנופי | עמוד הבית


אודות סנופי

מי אנחנו

סאנופי היא חברה עולמית מובילה בתחום שירותי הבריאות ששמה דגש על צרכי המטופלים. בכדי לעמוד באתגרים העומדים בפני תעשיית התרופות, האסטרטגיה שלנו מבוססת עקרונות המפתח הבאים:


  • להוביל את תחום שירותי הבריאות העולמיים באמצעות פלטפורמות סינרגטיות
  • להכניס מוצרים חדשניים לשוק
  • לנצל כל הזדמנות לצמיחה ערכית
  • להתאים את המערך שלנו להזדמנויות ולאתגרי העתיד

חדשנות מתמדת במחקר ובפיתוח

מטרתנו היא להפוך לארגון המוביל בעולם במחקר ובפיתוח שירותי הבריאות באמצעות התמקדות בצרכי המטופלים. לצורך זאת, תהליך קבלת ההחלטות שלנו מתפתח באופן שיאפשר יצירת תרבות חדשנית ודינאמית בעלת אסטרטגיה ברורה שתפתח דלת למדע הטוב ביותר מרחבי העולם.

התאמת המערך שלנו לעמידה באתגרי העתיד

בזכות ההכרה בצורך בשינוי מודל התעשייה בכדי ליצור צמיחה ברת-קיימא, ובאמצעות זיהוי המשאבים והיכולות הנחוצים לכך, חברתנו פעילה בשווקים מגוונים ביותר. טכנולוגיות חדשות פותחות ערוצים חדשים למחקר. פיתוח חיסונים, תכשירים ביולוגיים, מוצרים גנריים ממותגים ומוצרי בריאות כאלו ואחרים חדשניים דורשים גישה שונה, אך באמתחתנו היסטוריה ארוכה ומכובדת של התאמה לשינוי וניצול הזדמנויות חדשות באמצעות החדשנות.

חקר הזדמנויות צמיחה חיצוניות

גיוון הוא הכרחי לעתידנו מכיוון שתרופות מולקולריות קטנות מסורתיות אשר היוו את ליבת העסק שלנו נמצאות כעת בסיכון לתפוגת הפטנט. תוך שמירה על   נוכחותנו החשובה בשווקים המסורתיים שלנו, בכוונתנו לעמוד גם באתגרים העתידיים בתחום שירותי הבריאות העולמיים באמצעות פלטפורמות רחבות יותר של מוצרים נגישים יותר לציבור המטופלים, במיוחד לאלו בעלי אמצעים כלכליים מצומצמים יותר, שבעבר לא יכלו להרשות לעצמם לרכוש אותם.​​​​​​

Terms Lightbox